Yönetim Kurulu

24AfynOS_400x400

ultrAslan UNI Koordinatörü

Tugay Güler (Marmara Üniversitesi)
tugayguler@ultraslanuni.com


ultrAslan UNI Koordinatör Yardımcıları

Furkan Yılmaz (Doğuş Üniversitesi)
furkanyilmaz@ultraslanuni.com

Enes Aktaş (Ege Üniversitesi)
enesaktas@ultraslanuni.com


İstanbul Temsilcilikleri Sorumluları

Cevat Cevher (Beykent Üniversitesi)
cevatcevher@ultraslanuni.com

Alperen Uğurlu (Piri Reis Üniversitesi)
alperenugurlu@ultraslanuni.com


İletişim ve Bilişim Ekibi Sorumlusu

Agah Utku Çam (Amasya Üniversitesi)

iletisim@ultraslanuni.com
web@ultraslanuni.com

Tribün Faaliyet Sorumlusu

Berkay Dinçer (İstanbul Ticaret Üniversitesi)
berkaydincer@ultraslanuni.com


Amatör Branş Sorumluları

Hakan Balcı (Doğuş Üniversitesi)
hakanbalci@ultraslanuni.com

Levent Kaba (İstanbul Üniversitesi)
leventkaba@ultraslanuni.com

 Onur Tarık Uşar (Nişantaşı Üniversitesi)
onurtarikusar@ultraslanuni.com


Sosyal Projeler ve Organizasyon Ekibi

Bilgehan Zeybek (Hacettepe Üniversitesi)
Gökhan Aslaner (İstanbul Teknik Üniversitesi)

sosyalprojeler@ultraslanuni.com


Anadolu Temsilcilikleri Sorumlusu

Adnan Morkoyun (Pamukkale Üniversitesi)
adnanmorkoyun@ultraslanuni.com

Anadolu Temsilcilikleri Sorumlu Yardımcıları

Burak Kabay (Atılım Üniversitesi)
burakkabay@ultraslanuni.com

Okan Oktay (Ege Üniversitesi)
okanoktay@ultraslanuni.com


Anadolu Organizasyon Sorumlusu

Harun Akkaşoğlu (Sakarya Üniversitesi)
harunakkasoglu@ultraslanuni.com


Ankara ve İzmir Sorumluları

Mustafa Çanlı (Ankara Üniversitesi)
mustafacanli@ultraslanuni.com

Faruk Şimşek (Ege Üniversitesi)
faruksimsek@ultraslanuni.com


Anadolu Bölge Temsilcileri

Marmara Bölgesi – Yavuz Selim Uçar (Uludağ Üniversitesi) – marmarabolge@ultraslanuni.com

Ege Bölgesi – Onat Tirit (Pamukkale Üniversitesi) – egebolge@ultraslanuni.com

Akdeniz Bölgesi – Furkan Hancı (Çukurova Üniversitesi) – akdenizbolge@ultraslanuni.com

İç Anadolu Bölgesi – Sadık Murat Komutanoğulları (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi) – icanadolu@ultraslanuni.com

Karadeniz Bölgesi – Kani Kıyık (Karadeniz Teknik Üniversitesi) – karadeniz@ultraslanuni.com

Doğu Anadolu Bölgesi – Hatem Abak (Atatürk Üniversitesi) – doguanadolu@ultraslanuni.com

Güneydoğu Anadolu Bölgesi – Emrah Hezer (Batman Üniversitesi) – guneydogu@ultraslanuni.com

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti – Hasan Orçun Çelik (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi) – kktc@ultraslanuni.com

 

Paylaş: