7 Haziran 2017

Mayıs Ayında ultrAslan UNI

Mayıs Ayında ultrAslan UNI
Mayıs Ayında ultrAslan UNI

ultrAslan UNI olarak Mayıs Ayında da Türkiye’nin dört bir köşesinde ultrAslan UNI Kütüphaneleri oluşturarak kardeşlerimize umut olarak, ülkemizin geleceğine ışık tutmaya devam ediyoruz.

15 Temmuz Şehitlerimiz, Şehit Sinan Oruç ve Şehit Astsubay Ahmet Çelik anısına oluşturduğumuz kütüphanelerle asla unutulmayacaklarını bir kez daha gösteriyoruz. Bunlarla da kalmıyor Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurtarıcısı ve Kurucusu Mareşal Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi “Zübeyde Hanım” adına özel eğitim sınıfı oluşturarak ismini bir kez daha yaşatıyoruz.

Galatasaray’ın geleceği olan U19 takımımızı Antalya’da yalnız bırakmıyoruz. Avrupa Şampiyonu Engelsiz Aslanlar’ımıza oynadıkları her salonda hak ettiği desteği vermeye devam ediyoruz. Armanın olduğu heryerdeyiz diyerek sevdamızın peşinde Gaziantep’ten Alanya’ya, İstanbul’dan Karabük’e koşmaya devam ediyoruz.

Geleneksel ultrAslan UNI İftar Organizasyonu’muzu gerçekleştiriyor ve sezon bitiminde bir araya geliyoruz.

ultrAslan UNI olarak “Gençliğiz Geleceğiz Galatasaray İçin Heryerdeyiz!” diyerek her sene olduğu gibi bu senede sezonun son anına kadar Galatasaray’ın peşinde olmaya devam ediyoruz. Dün vardık, bugün varız, yarın yine var olacağız!

ultrAslan UNI

Paylaş :