13 Nisan 2017

Mart Ayında ultrAslan UNI

Mart Ayında ultrAslan UNI
Mart Ayında ultrAslan UNI

 

Dün, bugün ve yarın hiç bıkmadan Alpaslan Ağabeyimizin izinde Galatasaray’ın peşinde olmaya devam edeceğiz.

Alpaslan Dikmen’in adını yaşatmak için verdiğimiz sözü bu ayda Türkiye’nin dört bir yanında ağabeyimiz adına açtığımız kütüphanelerle tutmaya devam ettik. Sadece Alpaslan Ağabeyimiz’in adını yaşatmaya değil, vatan için gözünü kırpmadan can veren kahraman şehitlerimizin adını yaşatmaya da söz verdik, Ankara’da “Kahraman Şehit Fethi Sekin” adına kütüphane açtık.

 
Şanlıurfa’da bir okulda görev yapan Özge Öğretmenimizin öğrencileriyle birlikte kurduğu kütüphaneye kitap toplama çağrısına kayıtsız kalmadık ve tüm temsilciliklerimizle birlikte kitap yardımında bulunduk.
 

Ülkemizin geleceği olan kardeşlerimiz için, Türkiye’nin her yerinde elimizden geldiğince kardeşlerimizin eğitim hayatına ufakta olsa bir katkıda bulunmak adına yardımlarımızı ulaştırdık. Genç kardeşlerimizin yanında bizleri yetiştiren, bugünlere getiren büyüklerimizi unutmadık ve elimize geçen her fırsatta huzur evlerini ziyarete koştuk.
 
“Daha önce kimse gelmemişti, iyi ki geldiniz.” sözlerini üzüntüyle dinlediğimiz, Zonguldak’taki maden ocaklarını ziyaret ettik.
 
“Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır.” diyerek tüm temsilciliklerimizle birlikte Türk Kızılayı’na kan bağışlarında bulunduk.
 
Tüm bunlar olurken sevdamızın peşinde engel tanımadan koşmaya devam ettik. U19’dan A Takıma, futboldan, voleybola; basketboldan, Engelsiz Aslanlar’a Yalova’dan, Uşak’a; Trabzon’dan, Urfa’ya adının olduğu hiçbir yerde ARMAyı yalnız bırakmadık!
 
ultrAslan UNI
Kampüslerin Tek Efendisi

 

 

Paylaş :