4 Eylül 2017

Ağustos ayında ultrAslan UNI

Ağustos ayında ultrAslan UNI
Ağustos ayında ultrAslan UNI

Ağustos ayında ultrAslan UNI

Geçen sezonun bitmesiyle birlikte köşelerimize çekilirken kafamızda yeni sezonda yapılacak yolların rotalarını çizmeye başlamıştık bile. Ligi yeni transferler birlikte gelen güzel futbolla Sami Yen’de 3 puanla açtıktan hemen sonra özlediğimiz deplasman yollarına kavuşarak kendimizi Ankara’da Osmanlıspor deplasmanında bulduk. İki sezondur, kazanılan kaybedilen maçlara bakmaksızın Galatasaray isminin olduğu her yerde var olmak için gittiğimiz yollara bu sezonda çıkmanın mutluluğu arka arkaya gelen galibiyetler ve hırslı futbol ile birleşince hayatın çok daha güzel bir hal aldı bizim için.

Sosyal medya üzerinden futbolcularımıza yönelik yapılan ırkçı söylemlere kayıtsız kalmayarak bu vesile ile 2017-18′ sezonu “boyama sanatı” açılışını ırkçılığa karşı dik duruşumuzu tüm dünyaya gösteren pankartlar ve Gomis maskeleri ile yaptık.

Galatasaray Cumhuriyeti değil Türkiye Cumhuriyeti’nin Galatasaraylı evlatları olarak her fırsatta Atamızı huzurunda ziyaret ettik.

Yıllar geçse de kardeşlerin seninle… Erciyes Üniversitesi Temsilciliğimiz, Efekan Ağabey’imizi kabri başında ziyaret etti.

İyi ki varsın Eren! İsimler değişir, olaylar değişir, yer ve zaman değişir, her ne değişirse değişsin vatan uğruna gözünü kırpmadan can verEREN’ler hiçbir zaman utulmadı, unutulmayacak.

Yaşa Mustafa Kemal Paşa!30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun. Dumlupınar Üniversitesi Temsilciliğimiz, Dumlupınar Şehitliği’ne yaptığı anlamlı ziyaret ile onları hiçbir zaman unutmayacağımızı ve onlara olan minnetimizi tekrar gösterdi.

Ve bizler Gençliğiz, geleceğiz Galatasaray için heryerdeyiz mottosunu benimsemeye devam edecek şartlar ne olursa olsun armanın peşinde olmaya devam edeceğiz.

 

Paylaş :