17 Şubat 2020

ultrAslan UNI Yönetim Kurulu

ultrAslan UNI Yönetim Kurulu
ultrAslan UNI Yönetim Kurulu

ultrAslan UNI Yönetim Kurulu belirlendi.

Koordinatörümüz Tugay Güler ve yeni yönetim ekibine başarılar dileriz.
 

ultrAslan UNI Koordinatörü

Tugay Güler (Marmara Üniversitesi)
tugayguler@ultraslanuni.com


ultrAslan UNI Koordinatör Yardımcıları

Furkan Yılmaz (Doğuş Üniversitesi)
furkanyilmaz@ultraslanuni.com

Enes Aktaş (Ege Üniversitesi)
enesaktas@ultraslanuni.com

 

İstanbul Temsilcilikleri Sorumluları

Cevat Cevher (Beykent Üniversitesi)
cevatcevher@ultraslanuni.com

Alperen Uğurlu (Piri Reis Üniversitesi)
alperenugurlu@ultraslanuni.com


İletişim ve Bilişim Ekibi Sorumlusu

Agah Utku Çam (Amasya Üniversitesi)

iletisim@ultraslanuni.com
web@ultraslanuni.com

Tribün Faaliyet Sorumlusu

Berkay Dinçer (İstanbul Ticaret Üniversitesi)
berkaydincer@ultraslanuni.com


Amatör Branş Sorumluları

Hakan Balcı (Doğuş Üniversitesi)
hakanbalci@ultraslanuni.com

Levent Kaba (İstanbul Üniversitesi)
leventkaba@ultraslanuni.com

 Onur Tarık Uşar (Nişantaşı Üniversitesi)
onurtarikusar@ultraslanuni.com


Sosyal Projeler ve Organizasyon Ekibi

Bilgehan Zeybek (Hacettepe Üniversitesi)
Gökhan Aslaner (İstanbul Teknik Üniversitesi)

sosyalprojeler@ultraslanuni.com


Anadolu Temsilcilikleri Sorumlusu

Adnan Morkoyun (Pamukkale Üniversitesi)
adnanmorkoyun@ultraslanuni.com

Anadolu Temsilcilikleri Sorumlu Yardımcıları

Burak Kabay (Atılım Üniversitesi)
burakkabay@ultraslanuni.com

Okan Oktay (Ege Üniversitesi)
okanoktay@ultraslanuni.com


Anadolu Organizasyon Sorumlusu

Harun Akkaşoğlu (Sakarya Üniversitesi)
harunakkasoglu@ultraslanuni.com


Ankara ve İzmir Sorumluları

Mustafa Çanlı (Ankara Üniversitesi)
mustafacanli@ultraslanuni.com

Faruk Şimşek (Ege Üniversitesi)
faruksimsek@ultraslanuni.com


Anadolu Bölge Temsilcileri

Marmara Bölgesi – Yavuz Selim Uçar (Uludağ Üniversitesi) – marmarabolge@ultraslanuni.com

Ege Bölgesi – Onat Tirit (Pamukkale Üniversitesi) – egebolge@ultraslanuni.com

Akdeniz Bölgesi – Furkan Hancı (Çukurova Üniversitesi) – akdenizbolge@ultraslanuni.com

İç Anadolu Bölgesi – Sadık Murat Komutanoğulları (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi) – icanadolu@ultraslanuni.com

Karadeniz Bölgesi – Kani Kıyık (Karadeniz Teknik Üniversitesi) – karadeniz@ultraslanuni.com

Doğu Anadolu Bölgesi – Hatem Abak (Atatürk Üniversitesi) – doguanadolu@ultraslanuni.com

Güneydoğu Anadolu Bölgesi – Emrah Hezer (Batman Üniversitesi) – guneydogu@ultraslanuni.com

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti – Hasan Orçun Çelik (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi) – kktc@ultraslanuni.com

 

Paylaş :